Spółka Centrum Danych Osobowych sp. z o.o. powstała w wyniku połączenia zaangażowania i doświadczenia osób związanych z ochroną danych osobowych i obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Od tego czasu systematycznie zwiększamy swój potencjał.

 

Michał Rytel - Prezes


Weronika Pawlonka - Dyrektor Zarządzający  

 

Monika Stemplewska - Dyrektor Działu Prawnego  

Nasza renoma i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników i ekspertów.

Zespół Centrum Danych Osobowych posiada doświadczenie w obsłudze i pracy z:
  • instytucjami samorządowymi;
  • samorządami zawodów zaufania publicznego;
  • podmiotami leczniczymi, środowiskami skupiającymi zawody medyczne, m.in.: lekarzy, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów;
  • przedsiębiorcami - mikro, małymi i średnimi;
  • spółdzielniami mieszkaniowymi.
Nasi pracownicy stale śledzą prace Komisji Europejskiej oraz Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych w zakresie ochrony danych osobowych.


Spółka świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Nasz zespół prawników oraz ekspertów świadczy kompleksowe usługi dla klientów polskich oraz zagranicznych zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych. Powiązania i relacje biznesowe z wieloma partnerami pozwalają na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych działaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych którzy prowadzą inwestycje w Polsce.
Mając świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo prawne, w tym odpowiednie wdrożenie wymogów ustawowych w zakresie ochrony danych osobowych, naszym celem jest zapewnienie Państwu skutecznej pomocy prawnej i organizacyjnej na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o zachowanie najlepszych standardów prawniczych i biznesowych. Dzięki znajomości otoczenia biznesowego jak i prawnego jesteśmy w stanie zaproponować klientom naszej firmy nowatorskie, szybkie oraz skuteczne rozwiązania problemów.