Centrum Danych Osobowych sp. z o.o. z siedzibą w Starych Babicach (dalej: „CDO”) powstała w wyniku połączenia zaangażowania i doświadczenia osób związanych z ochroną danych osobowych i obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Od 2016 roku systematycznie zwiększamy swój potencjał.

Nasza renoma i marka to wartość, na którą składa się zaufanie i satysfakcja klientów oraz efektywna praca prawników i ekspertów. Zespół Centrum Danych Osobowych posiada doświadczenie w obsłudze i pracy z:

 1. instytucjami samorządowymi;

 2. samorządami zawodów zaufania publicznego;

 3. podmiotami leczniczymi, środowiskami skupiającymi zawody medyczne, m.in.: lekarzy, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów;

 4. przedsiębiorcami – mikro, małymi i średnimi;

 5. spółdzielniami mieszkaniowymi. 

Nasza Firma

Zespół CDO stale śledzi prace Komisji Europejskiej oraz Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie ochrony danych osobowych.

CDO świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Nasz zespół prawników oraz ekspertów świadczy kompleksowe usługi dla klientów zarówno prowadzących indywidulaną działalność gospodarczą jak i korporacyjnych. Powiązania i relacje biznesowe z wieloma partnerami pozwalają na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych działaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych którzy prowadzą inwestycje w Polsce.

Mając świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo prawne, w tym odpowiednie wdrożenie wymogów ustawowych w zakresie ochrony danych osobowych, naszym celem jest zapewnienie Państwu skutecznej pomocy prawnej i organizacyjnej na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o zachowanie najlepszych standardów prawniczych i biznesowych. Dzięki znajomości otoczenia biznesowego jak i prawnego jesteśmy w stanie zaproponować klientom naszej firmy nowatorskie, szybkie oraz skuteczne rozwiązania problemów.

Do kogo kierujemy ofertę

Naszymi klientami są podmioty działające m.in. w branżach:

 • sektor służby zdrowia (prywatny i publiczny),

 • sektor publiczny (gminy, powiaty, jednostki samorządów),

 • budownictwo i nieruchomości,

 • autoryzowani dealerzy samochodowi,

 • sektor produkcyjny,

 • jednoosobowe działalności gospodarcze,

 • spółki,

 • spółdzielnie mieszkaniowe,

 • jednostki samorządów zawodowych

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Przejdź do sklepu i wybierz interesujący Cię produkt

lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania wyceny usługi